Kamagra to popularny środek wspierający kurację przywracającą pełną erekcję. Główny składnik to używany także we Viagrze sildenafil, rozszerza on naczynia krwionośne, które transportują krew do prącia. To jeden ze skuteczniejszych sposobów na walkę z problemami z erekcją.

Zanim zdecydujesz się na Kamagrę skonsultuj się z lekarzem, zwłaszcza jeśli zażywasz inne leki, bo skuteczność niektórych z nich może być przez Kamagrę obniżona. Nie powinno się też stosować Kamagry jednocześnie z donorami tlenku azotu (są obecne w narkotykach i odpowiadają za euforyczny nastrój), z lekami na nadciśnienie płucne, obniżenie ciśnienia krwi oraz z inhibitorami proteazy, które znajdują się w lekach na HIV.

Przeciwwskazaniem do stosowania Kamagry są choroba niedokrwienna serca, niekontrolowane ciśnienie tętnicze, przebyty w ciągu ostatnich 2 tygodni zawał serca, niewydolności krążenia, arytmie komorowe wyzwalane wysiłkiem, wady zastawek aortalnych, przebyte w przeszłości udar lub wylew, zwyrodnienia siatkówki oraz oczywiście uczulenie na główny składnik leku, czyli sildenafil.