Uwaga panowie! Jeśli macie jakiekolwiek problemy z erekcją, nie czekajcie aż znikną same, tak jak się pojawiły. Jeśli trwają od dłuższego czasu szansy na to, że przestaną istnieć raczej nie ma. Problemy z erekcją są najczęściej objawem lub skutkiem jakiegoś niedomagania całego ciała. W większości przypadków są oznaką słabej kondycji układu krążenia. Brzmi dziwnie, ale jest prawdą. Zdolność do wzwodu zależy wprost od stanu i kondycji całego ciała. Istotą erekcji jest ni mniej ni więcej, tylko napływ krwi do komórek jamistych członka i rozkurczenie się tych komórek. Gdy układ krążenia szwankuje, również i opisana wyżej reakcja na pobudzenie seksualne ulega osłabieniu. Przedłużająca się słaba erekcja bardzo negatywnie wpływa na relację z partnerką. Wielokrotny brak satysfakcji z seksu nie pozostaje bez wpływu na związek. Wyjściem z impasu są tabletki na erekcje Kamagra Gold.

Kamagra Gold, co to znaczy?

To nazwa bardzo skutecznego leku na erekcję, który oferowany jest przez firmę farmaceutyczną z Indii. Specyfik ma postać podłużnych kapsułek w kolorze turkusu. Lek nie jest dostępny w sprzedaży ogólnej, a to dlatego, że wykazuje działanie na układ sercowo naczyniowy. Przed przepisaniem go, lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem. Na tej podstawie przepisuje tabletki o odpowiedniej mocy. Moc tabletek zależy od zawartości składnika aktywnego. Do kupienia są kapsułki zawierające 25, 50 i 100 miligramów tego składnika. Kamagra Gold dostępna jest w opakowaniach zawierających po kilka sztuk. W każdym znajdziemy ulotkę, którą warto przeczytać.

Co działa w Kamagra Gold?

Jak w każdym leku, tak i tu działają dokładnie przebadane substancje chemiczne. Pierwsze skrzypce gra tu cytrynian sildenafilu, który działa na procesy zachodzące w penisie. Lek, który tu rekomendujemy należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5, to jeden z enzymów, od którego zależy zdolność do erekcji. Kamagra Gold jest bogatszą w składniki, a przez to szybciej i skuteczniej działającą odmianą leku kamagra.